Svet-Stranek.cz
KAVÁRNA U JEŽKA

Zde najdete Vaše milé recence, za které tímto moc děkujeme...:Prvorepubliková stylová kavárnička

Zde najdete Vaše milé recence, za které tímto moc děkujeme...

2019:


Velice příjemné místo s vynikající kávou a milou obsluhou. Rádi se sem vracíme. Markéta Rous.

Úžasná stylová kavárnička. Ochutnali jsme kávičku, zmrzlinu i borůvkový řez. Bylo hezky, tak jsme seděli na zahrádce s výhledem do přírody. Uvnitř na Vás dýchne atmosféra první republiky. Obsluha milá a rychlá. Doporučuji. Laduša Havlová.

Vezmete za dveře a vejdete do jiného světa. Úžasný rebarborový dortík. Interiér nádherný. Doporučuji všem. Lucie Tovaryšová.

Kouzelné místo s osobitou atmosférou. Stojí za zastávku. Petr Vyvlečka.

Příjemné posezení u kávy v interiéru z dob minulých. Dobré občerstvení a káva. Rádi se opět zastavíme. Josef Čermák.

Samá chvála. Krásně prostředí, bohatý výběr dobrot. Každý, kdo se ocitne v Kryštofově údolí by tam měl zajít. Lída Knappová.

Velmi příjemná kavárna s přítulným kocourem. Martin Novák.

Krásné prostředí, vždy si tam připadám, jako bych se vrátila o 100 let zpátky. Velmi příjemný personál a skvělé zákusky, zvlášť milujeme jejich rebarborový cheesecake. Veronika Hubáčková.

Navštíveno o pouti, takže bylo narváno, přesto obsluha byla milá, profesionální a prostředí kavárny je velmi útulné. Vhodné i pro děti. Děkujeme, vřele doporučujeme! Káva 5*, medovník (klasika), zmrzlina moc dobrá. Karolína Duschková.

Velice příjemné a útulné prostředí, plné klidu a romantiky, v dnešní uspěchané a sobecké době hotový ráj. Plus krásná a milá obsluha. Děkujeme za nádherné ráno. Josef Říha.

Velmi útulné prostředí, milý personál. Pavla Lišková.

Příjemná obsluha, krásné prostředí, výborné pití a koláč. Vřele doporučuji. Aleš Pažout.

Úplný přesun v času.... Pěkné místo a příjemná obsluha. Milan Bláha.

Velmi příjemná atmosféra, dýchne na vás prvorepubliková atmosféra, příjemná obsluha, super štrůdl. Káva famózní.. Alena Svobodová.

Kryštofovo údolí je samo o sobě nádherné a co pak po pěkné procházce dotvoří ten krásný pocit, je i prvorepublikově koncipovaná kavárna U Ježka. Interiér je moc útulný, vyzdobený mnoha dobovými krajovými fotografiemi. Hudební podkres tu tvoří německé dobové šlágry. Však šlo o Sudety. To vše a domácí koláče s kávičkou jednoho velmi příjemně naladí. D.Elyaz.

Moc příjemná originální kavárna ve stylu první republiky od A do Z. Jozef Breda.

Příjemná kavárna, milý personál, útulný interiér ve stylu první republiky. František Falta.

Pohodová retro kavárnička v Kryštofově údolí, mají moc dobrou kávu, výborné zákusky a obrovského líného kocoura :) Obsluha je prima, hudba prvorepubliková. Je nedaleko místního orloje. Josef Kolařík.

Super kafe, zákusky i obsluha. Prvorepubliková atmosféra neskutečná :) Jakub Repčák.

2018:


Káva čerstvá, vyvážené chuti, zákusky vynikající. Atmosféra příjemná, rodinná. Moc pěkný hrací koutek pro malé děti, takže kávu jsme si mohli vypít v klidu ;-) Tomáš Kazda.

Skvělý podnikatelský nápad, který doplňuje místní nabídku, aniž by jí příliš konkuroval. Viktor Šaroch.

Nádherná prvorepubliková kavárna, milá obsluha, krásné prostředí, obsáhlá nabídka nápojů i dezertů. Rozhodně to nebyla poslední návštěva, byť to máme téměř 100km od domova. Lucie Pavlíčková.

Krásné prostředí a milá obsluha. Nabídka kavárny vyhoví slaným i sladký chutím, byli jsme náramně spokojeni. Renata Jindrová.

Nádhera !! Jak na začátku minulého století... :-) Renáta Kindlová.

Děkujeme za krásné chvíle u Vás v kavárně příjemná obsluha a hlavně úžasná kávička a dobroty k ní, rádi zase přijedeme. Ludmila Adamcová.

Kavárna u Ježka pro nás byla v těchto končinách příjemným překvapením. Hned při vstupu si připadáte jako účastník filmu "pro pamětníky". Prvorepublikovému stylu už jenom chybí dámy s dlouhou cigaretou zahaleny v kouři. Velice příjemné prostředí s dobovou výzdobou, příjemnou obsluhou a výbornými "Dvojctihodnými koláči". Nenechte se otrávit závistivou kritikou. Vždyť kdo ve stresu a frmolu nikdy nic nepokazil? Já si jdu do příjemné kavárny posedět s příjemnými lidmi a na nějaké čtvrthodince mi nezáleží. Bohužel dnes jsou "turisté" maratonci, protože musí ještě stihnout Ještěd, Bezděz a Karlštejn. Ať se daří a vřele doporučuji. Petr M.

Pěkný interiér s dobovou hudbou, dobrá káva a zákusky, příjemná a pohodová obsluha a Moris spokojeně vrní vedle na polštářku ... super Radek Cincibus.

No to vám je paráda! Podnik s úžasnou atmosférou, velmi příjemnou obsluhou a skvělou nabídkou občerstvení. Dali jsme si výbornou kávu, vnoučata zmrzlinu a já rebarborový koláč s jahodami. Mňam! Vše skvělé a chutné. Vnoučata si měla kde hrát, mají tam pěkný koutek a vnučka si mohla vyzkoušet sezení ve školní lavici, kam za pár dnů opravdu poprvé zasedne. Všude bylo čisto a voňavo a ještě jsme se mohli pomazlit s místním kocourem. Určitě se vrátíme a všem doporučujeme! Ladislav Kucharský.

Super překvapení na procházce! Nádherná prvorepubliková kavárna! Obsluha též dobová, ceny skvělé, prostě paráda! Michal Šlachta.

Malebná kavárnička s výbornou kávou a slečny Sandra s Kačkou jsou laskavé a moc šikovné holčiny… Děkujeme. Žaneta Zajícová.

Nádherné místo, výborná káva, sympatická obsluha. Jan Jeseter.

Báječná kavárna v retro stylu, z reproduktorů se line swing z třicátých let, na stěnách obrázky hvězd české filmové předválečné scény… ale především skvělé dortíky ve stylu cheesecake! Jiří Hubáček.

Krásné místo v Kryštofově údolí kde se zastavil čas. Renata Oktábcová.

Velice milá paní, skvělá káva a výborné domácí dezerty (pecka rebarborový koláč) a příjemné prostředí. Doporučuji. Martina Bělecká.

Příjemná kavárna s milou obsluhou. Krásné prostředí. Zákusky výborné. Káva také. Doporučuji všem kdo budou v Kryštofovo údolí. Tomáš Přerost.

Krásná kavárna zařízená v prvorepublikovém duchu s velmi milou obsluhou a spoustou dobrůtek. Eva Jordan.

Rádi se sem vracíme. Prvorepubliková pohoda a klid dýchá z každého koutu. A ten griliášový pohár nemá konkurenci. Šárka Ullichová.

Pro nás velmi oblíbené místo v Kryštofáku, skvělá zmrzlina, káva, dezerty, prvorepublikový styl a pohledy do historie na fotkách, mapách i v knihách ležících na stole! Kdyby zde nebyl dětský koutek, nevím kam bychom se vrtli při rodinných výletech! Občas sice obsluha pokulhává, ale atmosféra podniku to prostě přebije☺ Petra Šilberská.

Stylová kavárna z období 1. Republiky. Starožitný nábytek a dobová dekorace. Obsluha milá a ochotná. Nabízí kávu čaj i pivo Plzeň, zákusky. Dobový dětský koutek… Dá se sedět venku na terase
K zakoupení turistické známky, pohledy. Doporučujeme. Ondřej Novotný.

Naprosto parádní kavárna! Ochutnal jsem čtyři deserty a pro mne zvítězil rebarborový koláč. Káva byla více než dobrá ale nejvíce musím ocenit obsluhu. Taková milá, lidská. Prostředí útulné a domácí. V létě možnost posezení i venku. Velmi rád se sem budu vracet. Mirek Žákovský.

Zážitek na který se nezapomíná…najednou jste v jiné době a ta doba byla kouzelná... Romana Krbcová.

2017:


Díky za příjemné nedělní zjevení. Rebarborový koláč slazený swingovou melodií
jsem opravdu nečekala a nejraději bych se k vám nastěhovala s kufrem knih. Díky, přeji hodně příjemných návštěvníků. Pavlína Fišková.

Velmi rádi se sem vracíme - nejen na griliáš :-) Zuzka Nováková.

Dnes jsme s vnučkami navštívili Vaši cukrárnu a jsme unešení retro stylem podbarveným dobovou hudbou a milou obsluhou. Určitě se k Vám budeme vracet! Děkujeme za fantastické zpříjemnění nedělního odpoledne. Miloš Hynek.

Tuto cukrárnu jsme navštívili zcela náhodou. V parném dnu jsme si tady dali zmrzlinový pohár a byl vynikající. Rovněž prostředí je zde velmi pěkné, opravdu jako za první republiky. Nemáme žádné výhrady. Určitě doporučujeme k návštěvě. Láďa.

Příjemné občerstvení, kafe, muffiny a cheesecake v krásném údolí. Příjemná atmosféra. Doporučuji. Lenka H.

Kavárna nás mile překvapila svou prvorepublikovou atmosférou. Příjemná a vstřícná obsluha a výborné dezerty. Za mě doporučuji ledovou kávu.. Tomáš Růžek.

Krásná "prvorepubliková" stylově vybavená kavárna. Usměvavá obsluha podtrhuje podstatu kouzelného místa. Rádi se vracíme 😉 Aleš Tomek.

Stylová kavárna, výborná káva, pohodová atmosféra i obsluha. Taková perla Kryštofáku - určitě stojí za zastavení a to i ve spojení s prohlídkou nedalekého dřevěného kostelíku. Silva Švihelová.

2016:


Výborné dezerty, obzvlášť vyzvednu rebarborový koláč, kávu a americká limonádu. Milá obsluha a dětský koutek zaručí 5*. Jan Čermák.

Stylová kavárnička jak z první republiky. Milá obsluha, slušný výběr, posezení venku. Příjemné posezení u plzeňského piva. Lukáš Zajíc.

Milá obsluha, výborný svařák a úžasná výzdoba. Pavel Palák.

.....jako u babičky, nejdokonalejší. Míla Vodičková.

2015:


Nejlepší!!!! Kousek ráje :) Lucie Špániková.

Již se těším na příští návštěvu. :-) David Kočí.